Stor Perde Yıkama Hizmetini Hemen Almak İçin Numarayı Arayabilirsiniz.

Hizmetimiz Hakkında

Stor perde yıkama hizmetimiz aşamalarını sizlerle paylaştığımız bu sayfamızda halı yıkamanın tüm detaylarını ve sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkarmak için neler yaptığımızı anlatmak istedik.

Göz alan yapısıyla büyük heyecanlar ile satın alınan stor perdelerimiz çeşidi her ne olursa olsun uzun vadede kullanılmak üzere hayal edilir. Pencerelerimizde yer almaya andan itibaren içimizi temizlik hissi kaplar ve özenli olmaya çalışırız.

Ev eşyalarımıza olan düşkünlüğü ile dekoratif bütünlük yarattığı hissi, hayatımızın her alanında karşılaştığımız ev eşyalarımızdan olan stor perdelerimiz ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlatmaya yeter bir konu olduğunu düşünmekteyiz.

6 Adımda Stor Perde Yıkama Hizmeti

Teslim Alma

Stor perdelerinizi teslim aldığımız andan itibaren garantili temizlik hizmetimiz başlamış demektir.İlk iş temizlik fabrikamıza stor perdelerinizi götürmektir.

Ön Kontrol

Stor perdelerinizi yıkamadan önce kontrol masasına dikkatlice açarak leke kontrolü yapmak merkezimize gelindiğinde ilk işimizdir.

Temizlik

Stor perdelerinizin temizlenmeye başlanmasının ardından özel tanklarda bekletilerek toz ve diğer yapışan kirleri yumuşatması sağlanır.

Durulama

Özel basınç ayarlı makinalarda durulama işlemi yapılarak tüm kirlerini atması sağlanır. Basınç miktarı stor perdenin yapısını bozmayacak ayardadır.

Kurutma

Özel sıcaklık ayarlı kurutma odalarında askıya bırakılarak üzerindeki tüm nemin alınması sağlanır. Bu sıcak kurutma odaları bakteri üretimini önler.

Kalite Kontol ve Paketleme

Kuruma işlemi tamamlanınca paketlenmek üzere kalite kontrol masasına serilir ve kontrolü yapıldıktan sonra uzun süreli ferahlık için parfümü sıkılır ve paketlenir.

Stor Perde Yıkama Fiyatları İstanbul

STOR PERDE GÜNEŞLİK

8 ₺

STOR PERDE ZEBRA

10 ₺

Evimizde her gün sürekli olarak üzerinde gezdiğimiz halılarımız zamanla kirlere maruz kalmakta ve bu kirleri bünyesinde tuttuğu için zaman içinde kirli gözükmeye başlar ve temizlenme vaktinin geldiğini işaret eder. Bu işareti gördüğümüz zaman halımızı detaylı bir temizlikten geçirmemiz şarttır.  Kirlenen halılarımız sağlığımız için büyük tehlike arz eder. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için halı temizliği gerekir. Her lekenin çıkarılma yöntemi farklıdır. Her lekeye aynı işlemi uyguladığınız takdirde halınız yıpranabilir ve leke çıkmayabilir. Çay ve kahve lekeleri beklediği zaman sarı ve kahverengi lekelere neden olabilmektedir. Halıdaki sarı lekeleri çoğu zaman deterjanlar bile çıkartamaz. Firmamız kirlenen halılarınızı yıkamanıza yardımcı oluyor. Halılarınız öncelikle tozlarından arındırılır. Toz hayatımızda kullandığımız her şeyin baş düşmanıdır. Kirletmese bile kirli gibi durmasına neden olur. Toz alındıktan sonra halılar detaylı bir yıkama işleminden geçer. Bu yıkama işleminde halılar kirlilik düzeyine göre gerek görülürse aynı süreçten tekrar geçirilebilir.

Güzelce yıkanan halılar, suyu sıkılması için otomatik makinalarda işlem görür. Daha sonra halılar firmamızın kurutma bölgelerinde kurutularak teslime hazır hale gelir. Tam manasıyla temizlenen bir halı tekrar kirlenmemesi için paketlenir ve firmamıza ait servislerle evinize doğru yola çıkar.

Stor Perde Yıkama İçin Bilgilendirici İçerikler